Byhus i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 314.000
Fremragende 5-værelses hus med terrasse, beliggende i sognet Santar, i Arcos de Valdevez, kun 2 minutter fra byens centrum og 5 minutter fra Ponte...
Garage

Arcos de Valdevez
Byhus i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 314.000
Fremragende 5-værelses hus med terrasse, beliggende i sognet Santar, i Arcos de Valdevez, kun 2 minutter fra byens centrum og 5 minutter fra Ponte...
Garage

Rækkehus i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 404.000
At leve af Vez River er synonymt med ro, privatliv, og konstant kontakt med naturen og denne ejendom bringer alt det sammen på ét sted. Lige ved ...
Pool
Have
Garage

Landejendom i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 335.000
T5 stenhus, beliggende ved siden af landsbyen Arcos de Valdevez. Ejendommen har 3 etager, tilbyder rigelig plads til hele familien. I stueetagen ...

Farm i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 295.000
Kun 8. 3 km væk fra centrum af Vila de Arcos de Valdevez, er der denne ejendom (landgård) består af en klynge af huse; 8 byelementer til boliger, ...
Garage

Farm i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 250.000
Farm med jord i byggezone, w / samlede areal på 10 581. 10 m2. Det har et stenhus til at genoprette. Mine vand, stentank. I udkanten af centrum. F...
Garage

Farm i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 97.000
Det er et sæt af jord med store områder og tre sten huse til restaurering. Alle huse har også en god struktur, hvoraf den ene har 4 fronter, jorde...

Byhus i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 420.000
Small Farm in a Rural Setting 6 Minutes from the Center of Arcos de Valdevez Charmerende lille gård med 3.500 m2 rummelig jord, beliggende i et ro...

Farm i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 1.100.000
Når du køber denne ejendom i Arcos de Valdevez, i sognet af Gondoriz, vil du investere i en ejendom med et hus og kapel til restaurering med følge...

Landejendom i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 70.000
Farm med mere end 200 år, i landsbyen Alvora. Alle bygninger i det indre er i ruiner. Mange træer, marker og aromaer omgiver denne gård. I en afst...

Byhus i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 800.000
Beliggende 2 km fra centrum af landsbyen Arcos de Valdevez, i sognet af Prozelo, er denne smukke bondegård med en kolonial-stil hus. De 3 etager ...
Garage

Byhus i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 475.000
17. århundrede hus med et areal på 730m2, jord med omkring 7. 000m2. Kapel forbundet til huset gennem et bibliotek. Genopretning, der kan give 10 ...

Landejendom i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 550.000
Land beliggende i et privilegeret område af centrum af Arcos de Valdevez, med direkte adgang til Rio Vez og højt potentiale for udvikling af fast ...

Villa i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 55.000
Sæt af 3 villaer til salg i sognet Rio de Moinhos, i kommunen Arcos de Valdevez, beliggende i privat jord med omkring 299 m2. Fremragende investe...

Farm i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 420.000
Femte Traditionelle i Coto - Arches de Valdevez Oplev den autentiske charme Minho med denne storslåede femte beliggende i Coto i Arcos de Valdeve...
Villa i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 182.000
Rustik 5-værelses hus med 290 m2 levende areal og 420 m2 af Gross-område, Beliggende på en omkreds Plot Funktioner: 5 soveværelser Renoveret bad...
Garage

Farm i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 990.000
Charmerende rehabiliteret landhus med 5 soveværelser, swimmingpool og stor have, til salg i Arcos de Valdevez. Harmonisk beliggende i rolige, buk...
Pool
Have
Parkering

Villa i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 750.000
Moradia T5 de Luxo med moderne arkitektur, bygget med materialer af høj kvalitet, udviklet i 3 etager og 4 fronter, hvor den peger den gode smag b...

Villa i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 314.000
Velholdt og renoveret 5 soveværelses villa i den meget eftertragtede sogn Santar. Det ligger 5 minutter fra kommunen Arcos de Valdevez og mindre e...
Garage

Villa i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 750.000
Oplev roen i huset Letrigo, et smukt hus beliggende i foden af High Minho i Arcos de Valdevez kirken. Dette smukke hus Letrigo tilbyder et roligt ...
Pool
Have

Villa i Arcos de Valdevez, Viana do Castelo (distrikt)
€ 325.000
Udelukkelse fnai - Fabio Neves Fast ejendom Moradia nær Rio Vez med direkte adgang til Ecovia - Prozelo, Arcos de Valdevez Vi præsenterer dette ...

Nyhedsbrev
Modtag ejendomsanbefalinger, inspiration og tips om at flytte til udlandet.