Helårsgrund i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 39.500
Den eneste mulighed for at bygge dit drømmehjem! Byterrasse med 448,50 m2, beliggende i São Martinho da Gandara, i et roligt område med god adgang...

Oliveira de Azemeis
Helårsgrund i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 39.500
Den eneste mulighed for at bygge dit drømmehjem! Byterrasse med 448,50 m2, beliggende i São Martinho da Gandara, i et roligt område med god adgang...

Lejlighed i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 275.000
Lejlighed T2 med terrasse i konstruktion i Nogueira do Cravo, Oliveira de Azemeis. Bruttoareal: 335 m2 Til anvendelse: 137 m2 EF: A Pris: 275,000...

Helårsgrund i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 26.000
Jord med en eller to isolerede boligers rentabilitet, beliggende i Palmas, Pinheiro da Bemposta, Oliveira de Azemeis. Med den mest værdifulde af a...
Helårsgrund i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 72.000
Vi har et fremragende rustikt område, med 3.600 m2 af det samlede areal, beliggende i et område i ekspansion, i området Curval ~ Pinheiro da Bempo...
Helårsgrund i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 60.000
Grund til opførelse, med 5,630 m2 areal, hvor kun 2.136 m2 er beliggende på byjord, kendetegnet ved Plejeplads I, med to mulige muligheder for at ...

Lejlighed i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 164.000
Lejlighed T3 med gode områder, i centrum af Oliveira de Azeméis, tæt på en bred vifte af handel og tjenester, såsom tankstationer, Parque La Salet...

Lejlighed i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 243.000
T2 lejligheder i byggeri i Oliveira de Azeméis. Bruttoareal: Fra 108, 2 m2 Nyttigt område: Fra 96,45 m2 EF: A Pris: Fra 243.000€ Fremragende byg...

Helårsgrund i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 100.000
Land med 37150m2 meget godt placeret, med god adgang gennem alcatros sekundære veje, med 100m front. Pinhal med træ. Hvis vi vil bruge finansieri...

Helårsgrund i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 115.000
Mulighed for at erhverve dette rustikke land i Oliveira de Azemeis kirke, med en overflade på 24771 m2. Markér dit besøg eller kontakt os for mer...

Helårsgrund i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 160.000
Oplev en unik mulighed for at investere i denne byggegrund beliggende i det fredfyldte område af Carregosa, Oliveira de Azemeis. Spanning en impon...
Farm i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 400.000

Bungalow i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 840.000
Industrien Pavilion til opførelse i industriområdet Loureiro, Oliveira de Azemeis. Projekt godkendt af kommunalbestyrelsen bør begynde at bygge s...

Helårsgrund i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 24.500
Plot af jord til salg med 7m front, indsat i ny gade i Alviães, Palmaz. Tillader opførelse af villa med 3 etager over sandstenskvoten. I meget sti...

Lejlighed i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 225.000
Fremragende lejlighed T3 med et samlet areal på 157 kvadratmeter, beliggende i Oliveira de Azemeis. Område med god tilgængelighed, tæt på hovedve...

Helårsgrund i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 40.000
Jord med byggeri, godt placeret. Ved at bruge midler, da vi er kreditformidlere, der er godkendt af Bank of Portugal, kan det hjælpe i hele proce...

Landejendom i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 75.000
Moradia T1 til genopretning i Palmas Egenskaber: - Et stenhus. - Land med 845 m2; - God soludstråling; - Visninger på bølgerne; - Mining water; -...

Lejlighed i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 147.000
Lejlighed T2 med gode områder, har et semi-udstyret køkken, stue med pejs og badeværelse, entre, komplet badeværelse med badeværelse, værelse og s...

Helårsgrund i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 288.000
Grund til opførelse med 8.580 m2 i sognet af UL, i kommunen Oliveira de Azemeis. Landet er beliggende i et roligt område, men tæt på flere tjenes...

Helårsgrund i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 45.000
Land på 699 m2 til salg i Palmaz - Unik Mulighed! Tag chancen for at erhverve denne utrolige jord på 699 m2 i Palmaz, med en fremragende beliggenh...

Helårsgrund i Oliveira de Azemeis, Aveiro (distrikt)
€ 45.000
Byterrænet i Macinhata da Sexa - Oliveira de Azemeis Ekskluderet tilstand Et land med to fronter til offentlig transport. Oplev din fremtid i d...

Nyhedsbrev
Modtag ejendomsanbefalinger, inspiration og tips om at flytte til udlandet.