Villa i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 350.000
Identifikation af fast ejendom: ZMPT583222 Vistosa ► Casa do Rio Hjemme med adgang til Rio Lima, åben udsigt og omkring 2.000 m2 land Der er hu...

Ponte de Lima
Villa i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 350.000
Identifikation af fast ejendom: ZMPT583222 Vistosa ► Casa do Rio Hjemme med adgang til Rio Lima, åben udsigt og omkring 2.000 m2 land Der er hu...

Helårsgrund i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 42.000
Beliggende i den charmerende Vitorino dos Pões, i byrådet i Ponte de Lima, denne byggeplads tilbyder ekstraordinære betingelser for at bygge bolig...
Helårsgrund i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 175.000
Fnai eksklusivitet - Fábio Neves Det bedste og største ejendomsmæglerbureau i Alto Minho. Land i Ponte de Lima, meget roligt område, der sælges m...

Landejendom i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 529.000
Moradia T6 de Encanto - 'House of Pedrosa' ► Correlhá, Ponte de Lima Vi tilbyder dig den unikke 'Casa da Pedrosa', en smuk T6 lejlighed, beliggen...
Pool
Have
Parkering

Helårsgrund i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 50.000

Villa i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 1.200.000
Identifikation af fast ejendom: ZMPT580136 For golf elskere, denne ejendom repræsenterer mere end et hus er en livsstil. Implanteret i en generø...

Ruinere i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 53.000
Ruin i sten kun 6 km fra centrum af Lima Refolios. Ideel til fantastiske øjeblikke i kontakt med naturen. Langt fra et eksotisk landskab, og det ...

Helårsgrund i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 50.000
Land beliggende i landsbyen Vilar do Monte med omkring 17160m2, med flere eukalyptus. Det har 3 indgange. #ref: 6212

Helårsgrund i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 58.000
Udelukkelse af fnai - Fabio Neves Det største og mest internationale agentur i High Minho. Leder du efter det ideelle sted at se din familie voks...

Villa i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 265.000
Fuldt renoveret 3-værelses terrassehus i Fontão Stueetagen: En stue To suiter Et gæstebadeværelse Første sal: En suite Have Parkeringsplads ...

Villa i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 245.000
Fremragende hus til indkvartering eller turisme med god tilstand af bevarelse og jord med fremragende adgang. Jorden har også sin egen vand og fre...

Villa i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 370.000
Vi præsenterer denne moderne V3 lejlighed i byggefasen, beliggende i et område på 554 m2, beliggende i Estorãos, Ponte de Lima, i et roligt område...
Parkering
Garage
Helårsgrund i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 57.500
Fremragende grund med omkring 10.900 m2, beliggende praktisk taget i centrum af Freixo, Ponte de Lima, i et roligt område, med fremragende soludst...

Villa i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 95.000
Oplev potentialet i denne charmerende sommerhus beliggende i den maleriske landsby Anais, Ponte de Lima. Prisen er på blot 95.000, denne ejendom t...
Helårsgrund i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 55.000
Salgsværdi: 55.000€ Vi tilbyder denne hjemmeside til byggeri, med 1.311 m2, beliggende i Souto Rebortions, i et roligt område og med fremragende ...

Helårsgrund i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 65.000
Parti nr. 2 med 625m2, beliggende i lasten af Navió, i Ponte de Lima. Projekt for opholdsområde med maksimalt 170m2 på r/c, 170m2 på 1. sal og 85m...

Træhytte i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 119.000
Egenskab med 2 stenhuse indlejret i et område på 2.500m2; ferskvandsstrøm rolig beliggenhed med fremragende soludstråling og bjergudsigt; God adga...

Helårsgrund i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 90.000
Land til salg med 1. 575m2 med byggeri levedygtighed, beliggende i Seara, Ponte de Lima. Jorden er flad og har en godkendt PIP til opførelse af s...

Villa i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 280.000
Moradia T3 består af gulvnetværket, 1. sal og stadig bredt loft, beliggende i S. Martinho da Gandra, Ponte de Lima. Velelsket og rummelig stue me...

Farm i Ponte de Lima, Viana do Castelo (distrikt)
€ 1.600.000
Femte med 5, 4 hk, til restaurering, med hovedhus, hus, tagdækning og flere andre bygninger inden for den femte. Det har en vandtank i sten. På d...

Nyhedsbrev
Modtag ejendomsanbefalinger, inspiration og tips om at flytte til udlandet.