Landejendom i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 1.100.000
Oplev en fængslende investeringsmulighed i hjertet af Toscana, specielt i Rapolano Terme. Denne prestigefyldte rustikke landsby består af fire bon...

Rapolano Terme
Landejendom i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 1.100.000
Oplev en fængslende investeringsmulighed i hjertet af Toscana, specielt i Rapolano Terme. Denne prestigefyldte rustikke landsby består af fire bon...

Farm hus i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 400.000
Smukt beliggende bondegård over Kreta senesi R05181RARU - Det er nemt at se ved første øjekast, at ejendommen skal renoveres. Det faktum, at dette...
Have
Garage

Landejendom i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 2.850.000
Denne historiske ejendom, daterer sig tilbage til det 15. århundrede, ligger en kort afstand fra landsbyen Serre di Rapolano, i et privat, men god...
Pool

Villa i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 220.000
Unikt boligtårn i Serre di Rapolano R07191RAEH - Dette karakteristiske tårn fra det 20. århundrede ligger i Serre di Rapolano-kvarteret og kombine...
Have
Garage

Farm hus i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 1.320.000
Stenvæggene, lette gipsfunktioner og udsatte mursten introducerer straks karakteren af denne rustikke bondegård, en ejendom, der opretholder en kl...
Pool
Have

Farm hus i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 590.000
Værdifulde casale med en masse potentiale R05334RARU - Lad dig fortrylle af den unikke skønhed i denne dyrebare casale med sin smukke gårdhave. Ej...
Have
Garage

Byhus i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 200.000
Hovedtræk: Ca. 113 m2 overflade Tre soveværelser og tre badeværelser Seks hovedrum plus tilbehørsrum Fire niveauer med uafhængig adgang Fremragen...

Villa i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 695.000
Villa med fantastisk udsigt over Siena og Kreta Senesi R07302RAVI - Denne imponerende villa ligger lige uden for byen Serre di Rapolano og fascine...
Have
Garage

Farm hus i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 220.000
Dette karakteristiske tårn fra det 20. århundrede ligger i Serre di Rapolano-kvarteret og kombinerer unikt historisk charme med høj kvalitet, smag...

Farm hus i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 2.500.000
Hovedtræk: Ca. 1000 m2 Fem lejligheder Master lejlighed To lejligheder på 40 kvm Lejlighed på 57 kvm 60 kvm studio lejlighed 50 m2 træafhængighed...

Rækkehus i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 200.000
Hovedtræk: Ca. 113 m2 overflade Tre soveværelser og tre badeværelser Seks hovedrum plus tilbehørsrum Fire niveauer med uafhængig adgang Fremragen...

Lejlighed i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 180.000
Serre di Rapolano, til salg byhus på ca.200 m2 fordelt over 4 niveauer, sammensat som følger: stueetagen, kommerciel plads på 30 m2 og lagerplads ...
Have

Lejlighed i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 270.000
Armaiolo - i den gamle og suggestive lille landsby Armaiolo, nær slottet, til salg en 110 kvadratmeter kommerciel byhus bestående af stue, køkken,...
Have
Garage

Farm hus i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 499.000
Hovedtræk Stuehus størrelse: 200 kvm Gammel stabil størrelse: 1030 m2 Lager størrelse: 250 kvm Forskellige outbuildings (tidligere svinesti og hø...

Farm hus i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 2.500.000
Hovedtræk: Ca. 1000 m2 Fem lejligheder Master lejlighed To lejligheder på 40 kvm Lejlighed på 57 kvm 60 kvm studio lejlighed 50 m2 træafhængighed...

Villa i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 1.980.000
Villa med grottesche, panoramahave, citron-hus og olie-mølle, til renovering, til salg i Rapolano Terme, Siena - Toscana Ref. SIE207 I den befæste...
Pool
Have

Lejlighed i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 95.000
Rapolano Terme i en lille condominium til salg på anden sal lejlighed på 101 kvadratmeter bestående af indgang, stor stue, spise-i køkken gangen t...

Farm hus i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 499.000
Hovedtræk Stuehus størrelse: 200 kvm Gammel stabil størrelse: 1030 m2 Lager størrelse: 250 kvm Forskellige outbuildings (tidligere svinesti og hø...

Villa i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 695.000
Denne imponerende villa ligger lige uden for byen Serre di Rapolano og fascinerer med sin ophøjede beliggenhed og enestående panoramaudsigt. Fra a...
Have
Parkering
Garage

Landejendom i Rapolano Terme, Siena-provinsen
€ 2.600.000
En halv time fra Siena, på bakkerne, hvor naturen og historien mødes, er denne ejendom på over 90 hektar, bestående af skove, vinmarker, olivenlun...
Pool

Nyhedsbrev
Modtag ejendomsanbefalinger, inspiration og tips om at flytte til udlandet.