Penthouse i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 399 000
I nærheten av golf, klimaanlegg, terrasse, takterrasse, basseng, fellses basseng, møblert, moderne, takterrasse, terrasse, klimaanlegg, balkong, i...
Basseng

Las Ramblas Golf
Penthouse i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 399 000
I nærheten av golf, klimaanlegg, terrasse, takterrasse, basseng, fellses basseng, møblert, moderne, takterrasse, terrasse, klimaanlegg, balkong, i...
Basseng

Leilighet i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 215 000
Basseng

Leilighet i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 189 995

Penthouse i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 398 000
Renovert, fasilitetsrom, klimaanlegg, tilkoblet gassnettverket, vann, terrasse, garasje, alarmsystem, møblert, moderne, kjeller, klimaanlegg, garasje
Garasje

Penthouse i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 349 000
Garasje, terrasse, i nærheten av golf
Basseng
Garasje

Leilighet i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 269 999
Upåklagelig tilstand, i nærheten av golf, spiseområde, fasilitetsrom, klimaanlegg, varmeanlegg, terrasse, garasje, parkering, basseng, fellses bas...
Basseng
Parkering
Garasje

Leilighet i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 179 000
I nærheten av golf, klimaanlegg, hage, garasje, parkering, basseng, møblert, tilbaketrukket, boligområde, moderne, terrasse, fellses basseng, møbl...
Basseng
Hage
Parkering

Leilighet i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 189 995
Basseng

Rekkehus i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 229 000
Kort avstand til butikker, i nærheten av golf, utstyrt kjøkken, klimaanlegg, peis, hage, terrasse, takterrasse, parkering, basseng, innebygget gar...
Basseng
Hage
Parkering

Rekkehus i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 223 950
Parkering, terrasse, hage, kort avstand til butikker, nær strand, i nærheten av golf, i nærheten av transport, upåklagelig tilstand, nœr byen, sti...
Basseng
Hage
Parkering

Leilighet i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 265 000
Basseng

Rekkehus i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 229 000
Basseng

Bungalow i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 289 000
Renovert, kort avstand til butikker, i nærheten av golf, kontor, fasilitetsrom, en suite, dusjrom tilknyttet soverommet, dusjrom, klimaanlegg, pei...
Basseng
Hage

Rekkehus i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 255 000
Kort avstand til butikker, i nærheten av golf, spiseområde, fasilitetsrom, utstyrt kjøkken, en suite, eb suite baderom, klimaanlegg, peis, åpent i...
Basseng
Hage
Parkering

Rekkehus i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 215 000
Utstyrt kjøkken, parkering på gaten, åpen kjøkkenløsning, takterrasse, terrasse, møblert, hage, klimaanlegg, fellses basseng, innebygget garderobe...
Basseng
Hage
Parkering

Penthouse i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 279 999
Kort avstand til butikker, i nærheten av golf, fasilitetsrom, dusjrom, klimaanlegg, peis, hage, takterrasse, gårdsplass, parkering, basseng, løft,...
Basseng
Hage
Parkering

Leilighet i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 235 000
Delvis møblert, utstyrt kjøkken, garasje, åpen kjøkkenløsning, takterrasse, terrasse, varmeanlegg, klimaanlegg, fellses basseng, parkering, inneby...
Basseng
Parkering
Garasje

Leilighet i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 239 000
Utstyrt kjøkken, åpen kjøkkenløsning, terrasse, møblert, hage, klimaanlegg, fellses basseng, parkering, innebygget garderobeskap, anlagte hager, p...
Basseng
Hage
Parkering

Villa i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 249 950
Sentralt, i nærheten av golf, fasilitetsrom, klimaanlegg, varmeanlegg, sentralvarme, gass-sentralvarme, peis, hage, terrasse, terrasse med overbyg...
Basseng
Hage
Parkering

Leilighet i Las Ramblas Golf, Alicante provins
€ 220 000
Basseng

Nyhetsbrev
Motta eiendomsanbefalinger, inspirasjon og tips om å flytte til utlandet.