Leilighet i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 280 530
Delvis eierskap, utstyrt kjøkken, kjøkken delvis møblert, utstyrt baderom
Saint-Malo
Eiendommer nær Saint-Malo
Leilighet i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 280 530
Delvis eierskap, utstyrt kjøkken, kjøkken delvis møblert, utstyrt baderom
Leilighet i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 150 000
Mulig med internett, tilgjengelig for funksjonshemmede, løft

Leilighet i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 208 300
Utstyrt baderom
Villa i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 441 575
Parkering, terrasse, utstyrt kjøkken, kjøkken delvis møblert, utstyrt baderom
Parkering
Tomt i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 131 000
Muligheter for bygging
Herregård i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 207 800
Villa i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 394 000
Terrasse, parkering, utstyrt baderom
Parkering
Leilighet i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 177 800
Utstyrt baderom
Tomt i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 223 385
Muligheter for bygging
Tomt i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 599 640
Kort avstand til butikker
Villa i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 467 550
Terrasse, utstyrt kjøkken, kjøkken delvis møblert
Leilighet i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 465 000
Parkering, utstyrt baderom
Parkering
Villa i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 459 300
Muligheter for bygging, moderne
Villa i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 228 580
Utstyrt baderom
Rekkehus i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 1 079 500
Peis, grill

Leilighet i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 299 000
Utstyrt baderom
Leilighet i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 58 000
Delvis eierskap, parkering, utstyrt baderom, parkering på gaten, i nærheten av transport
Parkering
Villa i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 1 499 277
Terrasse, utstyrt kjøkken, kjøkken delvis møblert
Villa i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 498 160
Terrasse, parkering, utstyrt baderom, rustikk stil
Parkering
Villa i Saint-Malo, Ille-et-Vilaine
€ 550 670
Terrasse, utstyrt baderom, rustikk stil
Nyhetsbrev
Motta eiendomsanbefalinger, inspirasjon og tips om å flytte til utlandet.