Villa i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 311 900
Privat svømmebasseng, klimaanlegg, delvis møblert
Basseng

Torre Pacheco
Villa i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 311 900
Privat svømmebasseng, klimaanlegg, delvis møblert
Basseng

Villa i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 695 000
I nærheten av golf, parkering, basseng, moderne, moderne, nær strand, nœr byen, nœr flyplass, klimaanlegg, parkering utenfor veien
Basseng
Parkering

Villa i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 359 950
Eksklusive villaer i Roldán Design, kvalitet og personvern på ett sted!Oppdag denne eksklusive kampanjen av luksusvillaer i Roldán, designet for d...
Basseng
Hage
Garasje

Villa i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 674 500
Utbyggingen består av 2 enetasjes villaer med privat svømmebasseng på 30 m2 og parkeringsplass på tomten. Eiendommene har en stor hage og takterra...
Basseng
Hage
Parkering

Villa i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 311 900
Ny utvikling av moderne villaer i El Alba, Roldán 2 og 3 soverom med private bassengerVi presenterer denne eksklusive utviklingen av uavhengige v...
Basseng
Hage

Villa i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 268 900
Vi presenterer en ny mulighet til å tilby dine klienter disse eksklusive Maisonettes, gjennomtenkt designet for å passe enhver livsstil. Denne an...
Basseng

Villa i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 359 950
Eksklusive villaer i Roldán Design, kvalitet og personvern på ett sted!Oppdag denne eksklusive kampanjen av luksusvillaer i Roldán, designet for d...
Basseng
Hage
Garasje

Rekkehus i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 239 900
Moderne rekkehus nær golfbaner i Santa Rosalia-Murcia Nybygg i fredelige landsbyomgivelser Oppdag dette attraktive nye boligprosjektet med modern...
Basseng
Parkering
Garasje

Villa i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 299 900
Moderne, nybygde tomannsboliger og rekkehus med private bassenger på El Alba Resort-Torre Pacheco Moderne boliger i et voksende ferieområde ved M...
Basseng
Hage
Parkering

Villa i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 890 000
Eksklusive tomannsboliger med direkte sjøutsikt i Santa Rosalia Lake and Life Resort Luksuriøse nybyggede villaer på Costa Calida Oppdag en ekskl...
Basseng
Hage
Parkering

Bungalow i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 334 900
Nybygd bungalow i første etasje med 2 soverom på Santa Rosalia Lake and Life Resort.~~Eksklusive boliger i Murcias fremste livsstilsresort~Oppdag ...
Basseng
Hage
Parkering

Villa i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 359 950
Eksklusive villaer i Roldán Design, kvalitet og personvern på ett sted!Oppdag denne eksklusive kampanjen av luksusvillaer i Roldán, designet for d...
Basseng
Hage
Garasje

Penthouse i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 499 900
Sentralt, i nærheten av golf, fasilitetsrom, vann, hage, takterrasse, tennisbane, parkering, basseng, fellses basseng, i nærheten av tennis, trær,...
Basseng
Hage
Parkering

Bungalow i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 347 900
Fellses basseng, terrasse, parkering, nær strand, kort avstand til skoler, populœrt bosted, muligheter for bygging, forhåndsinstallert air-conditi...
Basseng
Parkering

Leilighet i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 259 000
Velkommen til Rainbow Your Place i Roldán! Hjemmet du alltid har drmt omVi inviterer deg til å oppdage dette spennende boligprosjektet som kombine...
Basseng
Hage
Garasje

Rekkehus i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 330 000
Eneplansvilla med 3 soverom og privat svømmebasseng til salgs i Balsicas(Murcia)~ ~ New Build bolig har 6 frittstående villaer på ett plan, med te...
Basseng
Hage
Parkering

Leilighet i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 238 000
Utbyggingen er et luksuriøst kompleks med 11 maisonetter i fase 1 med felles svømmebasseng, hvor du kan nyte solen hele året. Boligene har 2 eller...
Basseng
Parkering

Villa i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 330 000
Nye bygg ett nivå villaer i balsicas, murcia New Build bolig har 6 frittstående villaer på ett plan, med terrasseområde, privat basseng, parkerin...
Basseng
Parkering

Villa i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 354 950
Dette er ikke et vanlig prosjekt; kunden kjøper som "autopromotor". Det betyr at de kjøper tomten sammen med en kontrakt for å bygge et hus på den...
Basseng

Rekkehus i Torre Pacheco, Murcia provins
€ 279 900
I nærheten av golf, eksklusiv utvikling, klimaanlegg, terrasse, takterrasse, parkering, basseng, privat svømmebasseng, kort avstand til skoler, sp...
Basseng
Hage
Parkering

Nyhetsbrev
Motta eiendomsanbefalinger, inspirasjon og tips om å flytte til utlandet.