Villa i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 240 000
Vi har denna utmärkta möjlighet enbart för dig. Tänk dig att vakna upp varje dag till en fantastisk utsikt över staden. Denna fristående villa erb...
Parkering
Garage

Vila de Cucujaes
Villa i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 240 000
Vi har denna utmärkta möjlighet enbart för dig. Tänk dig att vakna upp varje dag till en fantastisk utsikt över staden. Denna fristående villa erb...
Parkering
Garage

Villa i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 450 000
Garage, parkering
Parkering
Garage

Tomt i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 600 000
Terreno Beläget i Cucujënes i Azeméis Oliveira Council! Fältområde 84. 405m2, Det finns en front med cirka 300m hela hennes konstruktion, Jag h...

Tomt i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 130 000
Pintal bredd består av 5 våningar med en total yta på 5 hektar. Vi väntar på dig. Energikategori: Isento #ref:PP1007

Villa i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 330 000
Nära till alla bekvämligheter, förrådsutrymme, trädgård, uteplats, utomhusgrill, garage, nära till skolor, bostadsområde, modern, nära restaurange...
trädgård
Garage

Tomt i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 150 000
Marken ligger i centrum av byn Cucujães, på Rua Narciso Ferreira Tavares. Genomförbarhet för byggande av en byggnad på bottenvåningen plus 3 våni...

Tomt i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 39 900
Mark för byggande med 1 490 m2 i Cucujënes, med en privilegierad utsikt Perfekt för att bygga ditt drömhus, några minuter från centrum av São Joã...

Villa i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 295 000
Lugnt läge, förrådsutrymme, trädgård, uteplats, utomhusgrill, garage, nära till skolor, bostadsområde, modern, nära restauranger, garage, parkering
trädgård
Parkering
Garage

Villa i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 525 000
* Quanta da Rosa ► Moradia T4 med 4, 880 m2 Terreno och Single Potential i Cucujjes Det finns fastigheter som erbjuder utrymme. Andra erbjuder po...

Lägenhet i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 299 000
Fastighetsidentifiering: ZMPT589911 T3 helt ombyggda, där komfort, funktionalitet och yttre rymden förenas för att ge utmärkt livskvalitet. Med ...

Tomt i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 379 200
Mark med 9 970 m2, avsedd för konstruktion, belägen i Cucujães, Oliveira de Azeméis. Den ligger i Place of Margonça-Faria de Cima och konfrontera...

Bungalow i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 450 000
Magnifika 3+1 sovrum enkelvåningshus i modern arkitektur och hög kvalitet finish, där funktionalitet, god smak, storleken på facken, ljusstyrka oc...
Parkering
Garage

Bungalow i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 690 000
Armaze i området Margonça, Oliveira de Azeméis. Paviljong med utmärkt läge, tillsammans med IC2, mellan Oliveira de Azeméis och São João da Madei...
Parkering

Gård i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 850 000
Quinta do Buraco - Historia och exclusivitet i Cucujães Quinta do Buraco är en unik fastighet med 7,230 m2, som ligger i den pittoreska byn Cucuj...
trädgård

Tomt i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 550 000
Herrgård från slutet av 1800-talet Unik möjlighet till renovering med hög potential för turism, bostäder eller företagsanvändning. Denna magnifi...

Tomt i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 65 000
Urban mark med godkänt projekt att gå live. Lär känna denna möjlighet snart! Energikategori: Isento Rådets förordning (EG, Euratom) nr 1605/2002 ...

Gård i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 850 000
Quinta do Buraco i Villa de Cucujjees Inhemsk referens – ode_P251001 Quinta do Buraco är en historisk fastighet belägen i staden Cucujënes, med ...
trädgård

Villa i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 335 000
Moradia Nova i Villa de Cucujãs - Oliveira de Azeméis Vi presenterar denna fantastiska nya lägenhet, som ingår i en tomt med 600m2, perfekt för d...
Parkering
Garage

Cortijo i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 549 000
Herrgård från slutet av 1800-talet Unik möjlighet till renovering med hög potential för turism, bostäder eller företagsanvändning. Denna magnifi...

Tomt i Vila de Cucujaes, Aveiro (distrikt)
€ 86 000
Fastighetsidentifiering: ZMPT566290 Land 1164m2 ligger i den charmiga staden Cucujënes, Oliveira de Azeméis, erbjuder en unik möjlighet för alla ...

Nyhetsbrev
Ta emot fastighetsrekommendationer, inspiration och tips om att flytta utomlands.